Ľuboš Masár

Mgr. ĽUBOŠ MASÁR

podpredseda strany Práce slovenského národa (PSN)


Narodil sa 7. júna 1981 v Trenčíne. Študoval na Strednej priemyselnej škole v Novom meste nad Váhom odbor technický manažment. V roku 2016 ukončil štúdium učiteľstvo ekonomických predmetov na Dubnickom Technologickom Inštitúte v Dubnici nad Váhom. Počas štúdií pôsobil na rôznych pozíciách ekonomického, finančného, výkonného i generálneho riaditeľa v súkromných firmách. Od roku 2014 stojí na čele stavebne - obchodnej spoločnosti, ktorú založil, lebo verí, že práca sa dá robiť kvalitne, rýchlo, načas a vždy profesionálne. V tomto duchu jeho firma rieši všetky, či už malé, alebo veľké projekty.

Múdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský