KANDIDÁT NA POSLANCA ZA PSN V KOMUNÁLNYCH VOĽBÁCH
TEXT: PSN   FOTO: PSN

Ľuboš Masár sa bude uchádzať o dôveru občanov na post poslanca do mestského zastupiteľstva v Novom Meste nad Váhom

Podpredseda strany Práce slovenského národa Mgr. Ľuboš Masár sa rozhodol kandidovať na post poslanca do mestského zastupiteľstva v Novom Meste nad Váhom. 
Narodil sa 7. júna 1981 v Trenčíne. Študoval na Strednej priemyselnej škole v Novom meste nad Váhom odbor technický manažment. V roku 2016 ukončil štúdium učiteľstvo ekonomických predmetov na Dubnickom Technologickom Inštitúte v Dubnici nad Váhom. Počas štúdií pôsobil na rôznych pozíciách ekonomického, finančného, výkonného i generálneho riaditeľa v súkromných firmách. Od roku 2014 stojí na čele stavebne - obchodnej spoločnosti, ktorú založil, lebo verí, že práca sa dá robiť kvalitne, rýchlo, načas a vždy profesionálne. V tomto duchu jeho firma rieši všetky, či už malé, alebo veľké projekty.

http://www.psn.skMúdri nech nás učia!
Svätí nech sa za nás modlia!
Prezieraví nech nás vedú!

Sv. Bernard
Keď príde Tvojho pokušenia chvíľa, že by si mohol priehrštiami brať, i keby tma Ti každú stopu skryla, Ty musíš brat môj, čisté ruky mať!

Mária Rázusová-Martáková
„Prečo sa ten slovenský ľud každého tak bojí? Doja si ho sťa kravičku a on ticho stojí! Ľudia idú ako ovce, kam ich baran vedie a ku stolu chodia vtedy, keď je po obede. Vyvolia si za vyslanca, koho im rozkážu a keď majú raz ruky voľné, sami si ich zviažu. Či to tak má byť naveky? Niet Slovákom rady? Kto si sám nevie byť pánom, nedočká sa vlády!“

Jonáš Záborský